Bilic iddiası

Alanya önündeki tarihi yenilgi sonrası Beşiktaş maçına kadar bekleme kararı alan Trabzonspor yönetimi olumsuz sonuç halinde West Ham ile yollarını ayırmaya hazırlanan Bilic’e teklif götürecek

Bilic iddiası
Trabzonspor'da bu sezon Fenerbahçe, Başakşehir maçlarından sonra tarihe geçen Alanya yenilgisindeki tercihleriyle de eleştilerin odağı haline gelen Ersun Yanal için pazar günkü Beşiktaş maçı belirleyici olacak. Olumsuz bir skorda Yanal ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bordomavili camiada gündeme gelen en kuvvetli aday ise Slaven Bilic. West Ham'daki üçüncü sezonuna iyi bir başlangıç yapamayan Hırvat teknik adamın Ada ekibindeki görevinin son bulması bekleniyor. 2013-2015 arasında Beşiktaş'ı çalıştıran Bilic'in Türkiye'yi yakından tanıması, Trabzonspor'un tecrübeli çalıştırıcıya sıcak bakmasında önemli bir rol oynuyor. İngiliz medyası da Bilic'in yeni rotasının tekrar Türkiye olabileceğini iddia etti.

Slaven Bilic, Beşiktaş kariyeri boyunca çıktığı 65 maçta 37 kez galibiyet sevinci yaşamıştı.

KÖR MÜSÜN!
Trabzonspor 'un Slovak stoperi Durica'yı eleştiren bir taraftara, futbolcunun eşinden beklenmedik bir cevap geldi. Twitter'dan Durica'ya, "Dün neden kötüydün?" diye soran taraftara Magdelena Sebestova, "Kör müsün? Geride nasıl oynayacağını bilmeyen biriyle oynamaya çalışıyor. Sanki yalnız oynamak gibi bu. Gözlerini aç" cevabı geldi.

5'i Bir Yerde Kampanyası ile Gayrimenkulünüzü Kolayca Alın!
BİZE ULAŞIN