Fikret Orman: O hakemi takip edeceğiz

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park’ta bir basın toplantısı düzenleyerek olaylı Fenerbahçe maçıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fikret Orman: O hakemi takip edeceğiz

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, derbi maçta verilen demeçlerin kendilerini sonuçtan daha çok üzdüğünü söyleyerek, "Sporcuların yanı sıra yönetici ve antrenörler de ahlaklı olmalı. İkinci yarıda bizim evimizde aynı muameleyi yaparsak kötü tohumlar ekeriz" dedi.

Orman, siyah beyazlı kulübün TEMSA ile yaptığı sponsorluk anlaşması töreninde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Leipzig maçıyla sözlerine başlayan Fikret Orman, "Çok güzel bir gündü. Yaptığınız emeğin beğenilmesi, o emeğe para harcayan insanların evine mutlu gitmesi, verdikleri parayı helal etmeleri bizim için mutluluk. Böyle bir üst seviyede, üst nezakette bir maç oynamak bizi çok mutlu etti. Leipzig kulübünün yöneticileriyle öğlen yemek yedik, giderken bize teşekkür ettiler. Kendi hesaplarından da bunları belirttiler. Skor da çok güzeldi. Hepimiz keyif aldık. Masanın bu tarafında oturan insanlar olarak maçı kazanmakla beraber bundan sonraki maçları da 'kazanabiliriz' anlayışı oluştu. Art niyetli insanlar bunu kibir olarak görebilir ama biz özgüven olarak görüyoruz. Güzel futbol izlemek isteyen insanları mutlu etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN