Sezon ilerlesin bakarız

Mayıs’ta seçim olduğunun altını çizen Dursun Özbek, “Önümüzü görmemiz lazım” diyerek Hırvat teknik adamla yeniden başkan seçilmesi halinde yeni kontrat yapacağının sinyalini verdi

Sezon ilerlesin bakarız
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, 6 haftada 16 puan toplayıp liderlik koltuğunda oturan takımının teknik direktörü Igor Tudor için şu yorumu yaptı: "Tudor'un sözleşmesini konuşmak için şu an erken. Tudor ile bir senelik sözleşmemiz var. Sezonun biraz daha ilerlemesi lazım. Dolayısıyla benim de görev sürem Mayıs ayında bitecek. Önümüzü bir görmemiz lazım."

SELÇUK İNAN'A ZARAR VER MEYİN
Başkan Özbek sözlerine şöyle devam etti: "Galatasaray gibi bir camiada tek başkan adayı olmaz. Demokratik yapımız çok kuvvetli. Mayıs ayında mutlaka başka adaylar da çıkar. Bunları söylerken de 'ben tekrar başkanlığa adayım' demiyorum." Özbek, Selçuk İnan içinse, "Her futbolcunun belli dönemlerde performansı düşebilir. Selçuk'un verdiği hizmetleri unutmamamız gerekiyor. Selçuk bizim oyuncumuz, değerimiz. Kendi kendimize bu değerimize zarar vermememiz gerekiyor. İnsan kendi çocuğunu kötüler mi? Niye yapıyoruz?" dedi.

SABRİ SEVDİĞİM BİR İSİM
Sezon başında Galatasaray ile yolları ayrılan ve Göztepe'nin yolunu tutan Sabri Sarıoğlu hakkında da konuşan Özbek, "Sabri benim çok sevdiğim bir kişi. Galatasaray'a 17-18 sene hizmet etmiş bir isim. Galatasaray-Göztepe maçında ona özel bir şey yapıp yapmayacağımıza, zamanı gelince karar veririz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN