Yıkılmadık ayaktayız

“Ortada öyle vah vah edilecek bir durumumuz yok. Güzel günler bizim olacak. Beşiktaş’ı yeneceğiz”

Yıkılmadık ayaktayız

ERSUN YANAL:
"Hepimiz geçen hafta sonu çok üzüldük. Bunun acısını hissettik ve bu travmanın etkisini hala görüyoruz. Trabzonspor'un çok önemli değerleri var. Değerlerimizi yıpratarak ve onlar üzerinden bir takım söylemlerle gündem yaratmak kimsenin işine gelmez. Biz iyi ve zor kurulmuş bir kadroyuz. Sonuca göre yorum yaparak, bir takım şeyleri değersizleştirmek doğru değil. Evet, bu takım sonuç alacak. Bütün bu sonuçların sorumlusu benim. Çok yakında göreceksiniz, gurur duyacağınız bir takım olacak. Dedikodulara itibar etmemenizi istiyorum. Güzel günler olacak, ben buna inanıyorum."

ONUR KIVRAK:
"Alanya maçının ilk yarısı çok güzeldi ama ikinci yarı işler değişti. Böyle maçlar insanın başına 1-2 kez gelir. Önemli olan gerekli dersleri çıkarmak. Bu dersleri de çıkardık. Şimdi Beşiktaş maçımız var. Onu kazandıktan sonra işler yoluna girecek. Hakkımda çıkan para haberleri var. 10 senedir buradayım ama bu zamana kadar kimseyle para konuşmadım. Yatağa yattığımda huzurluyum."

BURAK YILMAZ:
"Alanyaspor mağlubiyetini üstümüze alıyoruz. Şimdi önümüze bakıyoruz. Belki de bu mağlubiyeti, kötünün iyisi olarak değerlendirmek gerek. Vah vah edilecek bir durum yok. Bu bir uyanış oldu. Daha çok 3- 0 öne geçeceğiz. Belki de böyle kaybedecek maçlarımız da olacaktır ama biz böyle sonuçlarda bayrağı bırakacak bir takım değiliz. Hedeflerimizden asla şaşmadık. Beşiktaş maçını alıp önümüze bakacağız. Aslanlar gibi maçımıza konsantre olduk."

KUCKA VE OKAY ALARMI!
Alanyaspor maçında sol ayak bileğine darbe alan Okay Yokuşlu'nun yanı sıra sakatlığı bulunan Kucka için sağlık heyeti alarm verdi. İki oyuncunun da Beşiktaş maçına yetiştirilmesi için yoğun çaba harcandığı ve Kucka'nın sakatlığının Okay'a oranla daha hafif olduğu bildirildi. Bu arada 2 haftadır eldivenlerinden uzak kalan kaptan Onur Kıvrak'ın, Beşiktaş maçında formasına kavuşacağı öğrenildi.

5'i Bir Yerde Kampanyası ile Gayrimenkulünüzü Kolayca Alın!
BİZE ULAŞIN