Altın kalpli Talisca

Altın kalpli Talisca
Geçtiğimiz sezon kazanılan şampiyonlukta büyük pay sahibi olan ve oynadığı futbolla beğeni toplayan Anderson Talisca, dün gönülleri feth etti. Yıldız futbolcu, İstanbul Emirgan'da bazı mahalleleri gezerek ihtiyaç sahiplerine yardımda bulundu. Siyah-beyazlı oyuncu, ailesinin ismini 'Talisca' koyduğu bir bebeği de ziyaret edip yakından ilgilendi. Evleri teker teker gezen Talisca'yı karşılarında gören vatandaşlar da büyük şaşkınlık yaşadı. Beşiktaş'ın resmi Twitter hesabı, Brezilyalı yıldızın bu anlamlı davranışı için, "İyi insan olmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz" ifadesini kullandı.UEFA SORUŞTURMA AÇTI
UEFA Disiplin Kurulu, Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig maçında stat ışıklarının sönmesi ve tribünler arasındaki merdivenlerin boş bırakılmaması gerekçeleriyle Beşiktaş hakkında disiplin soruşturması açtı. Soruşturmanın 19 Ekim Perşembe günü görüşüleceği belirtildi.

ORMAN, BREZİLYA'YA GİTTİ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, oyuncu bakmak için Brezilya'ya uçtu. İzleme komitesi tarafından belirlenen liste çerçevesinde futbolcu bakacak olan Orman'ın, 10 numara, sağ açık ve sol açık için gelecek vaad eden isimleri takip edeceği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN