Bizi pişman ettiler!

Aykut kocaman maç sonu hakem Bülent Yıldırım’a isyan etti: "Bizim bireysel hatalarımız oldu, bunları düzeltebilirdik ancak hakem Bülent Yıldırım, daha birinci dakikadan itibaren niyetini çok açık olarak belli etti. Bizi Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler. Alper'in neden atıldığını anlamak mümkün değil."

Bizi pişman ettiler!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçın ardından hakem Bülent Yıldırım'ı çok ağır ifadelerle suçladı. Sözlerine, "Öncelikle oyunu değerlendirelim, sonra asıl konuya geliriz" diyerek başlayan tecrübeli çalıştırıcı şu ifadeleri kullandı:
Oyunun başında kontrolü elimize aldık. Temel sıkıntı, 25'ten sonra aşırı istek, oyunu bireyselleştirmeye götürdü. Akhisar takımı da zaten bunu istiyordu. Bu bizim hatamızdı. Bu hatayı bir şekilde düzeltebilirdik. Ama düzeltemeyeceğimiz bir şey vardı, o da hakem Bülent Yıldırım'dı. Hakem daha birinci dakikadan itibaren niyetini açık şekilde belli etti.

QUARESMA'YI 3 KEZ ATAMAYAN ADAM
Bizi Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler. Alper'in neden atıldığını anlamak mümkün değil.
Geçen hafta Neto için bir şey söylemedik. İsmail'in hareketiyle ilgili de konuşmadık. Babel yüzde 100 vurdu, devam.
Bütün hafta Beşiktaş'ı hakem kararıyla yenmişiz havası estirildi. Beşiktaş Başkanı sürekli konuştu. Bu adam, geçen sene Bursa maçında Quaresma'yı 3 kez atmadı, sonra adil yarışalım diyoruz? Daha maçın başında hakemin vücut dili çok net gözüktü. Hayırlı, uğurlu olsun.

BURUK: TEK POZİSYONLARI YOK
Teknik direktörlük kariyerinde Fenerbahçe'ye karşı ilk galibiyetini alan Akhisarspor'un hocası Okan Buruk şöyle konuştu: "Çalışmalarımızın karşılığını aldık. Rakibimizin kaçırdığı gol pozisyonu bile yok. Rakibe topu verdik ama pozisyon hiç vermedik. Çıkan kırmızı kartlardan sonra oyun biraz daha değişti. Sonuçta kazandık. Bizim için gerçekten çok değerli 3 puan."
BİZE ULAŞIN