Bize güvenin

Bize güvenin

“Camiamız ve seyircimiz bize güvensin. Takım olmak, oyunun her iki kısmını iyi oynamaktan geçiyor. Önümüzdeki dönem daha iyi bir Trabzonspor göreceğiz. Geçen hafta yaşadığımız kırılmadan sonra çok önemli adımlar atıyoruz”

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal maçtan sonra önemli açıklamalar yaptı: "Maçın başında itibaren kontrollü oynadık. Son 20 dakikada rakibe oranla daha fazla pozisyon yakaladık. Sonradan oyuna katılan oyuncularımız, becerisini ve çabasını gösterdi Hamle şansımızı artırdılar. Beşiktaş Türkiye Ligi'nin en güçlü takımı. Biz de çok iyi takım olma adına önemli adımlar atıyoruz." Tecrübeli teknik adam Abdülkadir Ömür ne zaman A Milli Takım'da oynayabilir?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Acelemiz ne? Önce Ümit Milli Takım'daki sürecini tamamlasın. Abdülkadir'in önünde uzun bir süre var" cevabını verdi. Yanal, Olcay'ın golünden sonra sevinç gösterisinde bulunmamasıyla ilgili olarak ise "Çok güzel, saygıdeğer bir şey. Kendisine yönelik eleştirileri onaylamıyorum" ifadesini kullandı.

Takım oluyoruz
Trabzonsporlu Onazi maç sonrası şunları söyledi: "İki taraf içinde güzel bir oyun oldu. İzleyenler zevk almıştır. Dışarıdan gelen oyuncuların etkisiyle takım ileri gitti. Bu takım olma anlamında bir göstergedir."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN