Fenerbahçe’den belgeli açıklama

Kocaman’ın sevkine tepki gösteren sarı-lacivertli kulüp, teknik direktörün ilgili sözlerinin yer aldığı hakem raporunu yayınladı

Fenerbahçe’den belgeli açıklama
TFF Hukuk Kurulu, Akhisar'a 1-0 yenilen F.Bahçe'nin taraftarını; çirkin ve kötü tezahürattan, kırmızı kart gören oyuncusu Alper Potuk'u; kural dışı hareketten, teknik direktör Aykut Kocaman'ı ise sportmenliğe aykırı hareketten PFDK'ya sevk etti. F.Bahçe Kulübü, hakem raporlarını resmi sitesinden yayınlayarak "Nasıl bir futbol düzeni içerisinde yer aldığımıza dair takdiri kamuoyuna bırakıyoruz" açıklaması yaptı.

'ÖZEL TALİMAT MI ALDINIZ'
Kocaman'ın sevkine neden olan sözler, 4. hakem Serdar Çınar'ın raporunda şu şekilde yer aldı: "Maçın hakeminin yanına gelerek, 'Çok merak ediyorum TFF'den özel bir talimat mı aldınız? Geçen haftanın diyetini mi ödedik? Oyuncumu ne gördün de attın?' dediğini duydum. Hakem de 'Lütfen hocam maç bitti' dedi. Başka sorun yaşanmadı."

KOCAMAN: ÖYLE DEMEDİM
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın sarı-lacivertli yöneticilere, "TFF'den özel bir talimat mı aldın" sözünü kullanmadığını, sadece "Talimat mı aldın" dediğini belirtti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN