Lideriz ama rehavet yok!

Lideriz ama rehavet yok!
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, UEFA'dan Finansal Fair Play (FFP) konusunda yeni bir anlaşma yapmak için davet beklediklerini söyledi. Ligin uzun bir maraton olduğuna değinen Dursun Özbek, "Sezon sonuna kadar aynı performansı göstermek lazım. Dolayısıyla hiçbir zaman bugünkü durumun rehavetine kapılmadan sezon sonuna kadar aynı performansı götürmek lazım. Aksine disiplini bir tık daha yukarı çıkarma amacındayız. Taraftarın ve camianın kenetlenmiş olması her şeyin üzerindedir. Sezon sonuna kadar aynı disiplinle devam edeceğiz" şeklinde konuştu. Özbek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşme hakkında ise, "Sayın Cumhurbaşkanı ile yapılan toplantıda yabancı konusu gündemde değildi. Federasyon ile yapılan görüşmeler neticesinde bu konu ele alınacaktır" bilgisini verdi.

RİVA, CAN SUYUDUR
Katıldığı panelde Riva projesi için "Galatasaray'ın can suyudur" ifadesini kullanan Özbek'in keyfinin yerinde olduğu gözlendi.

LATOVLEVİCİ'YE YÜKLEME
Milli arada maskesinden kurtulan Latovlevici'yi teknik direktörü İgor Tudor, kondisyoner Toni Modric'e emanet etti. Lige verilen arayı fırsat bilen Hırvat teknik adam, takımla aynı fiziksel seviyeye gelmesi için Rumen sol beke yükleme yaptıracak.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN