Bugün varız, yarın yokuz!

Özbek, “Biz bugün varız, yarın yokuz hocam! Bu gençler Galatasaray’ın geleceği. Onlara da şans ver” dedi

Bugün varız, yarın yokuz!

SABAH'ın dün manşetine taşıdığı, "Gözü Florya'da, kulağı Hindistan'da'' haberi ile ilgili bir detay daha ortaya çıktı. 2000 jenerasyonunu yakından takip eden G.Saray Başkanı Dursun Özbek, U-17 Milli Takımı'nın Dünya Kupası kadrosuna 7 oyuncu göndermelerinin ardından teknik direktör Tudor'la özel bir görüşme gerçekleştirdi. Özbek, "Biz bugün varız, yarın yokuz hocam! Bu gençler G.Saray'ın geleceği. Altyapıya gerekli yatırımı yapalım. Artık onları sahada görmek istiyorum" mesajını iletti.

TUDOR "TAMAM" DEDİ
Özbek'in Türkiye Kupası maçlarında U-17 Milli Takımı'nın iskeletini oluşturan Florya ürünü gençleri sahada görmek istediği ve Tudor'un da olumlu yanıt verdiği öğrenildi. Hindistan'daki U-17 Dünya Kupası'nda G.Saray'ın altyapısından Atalay Babacan, Ozan Kabak, Recep Gül, Yunus Akgün, Melih Gökçimen, Emirhan Civelek ve Abdussamed Karnuçu boy gösteriyor.


SABAH dünkü haberinde, U17 Dünya Kupası'nda, Türkiye'nin kadrosunda 7 G.Saraylı futbolcu olduğunu ve sarı-kırmızılı kulübün hem bu gençleri hem de yeni yetenekleri izlemek için Hindistan'a bir yetkili gönderdiğini yazmıştı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN