Suyunu çıkardılar

‘Biz kimseden bir kıyak istemiyoruz. Herkese hak ettiği cezalar korkmadan verilmeli... Kurullar, işin suyunu çıkardığı için cezayı verirken, geri adım attı.’

Suyunu çıkardılar
Akhisar maçı sonrası teknik direktör Aykut Kocaman ile kırmızı kart gören Alper Potuk'un PFDK'ya sevk gerekçelerine tepki gösteren Fenerbahçe yönetimi, çıkan cezaları da eleştirdi. Kocaman, hakem Bülent Yıldırım'a 'TFF'den özel talimat mı aldın?' dediği, Alper 'ciddi yaralayıcı faul' nedeniyle kurula gitmişti. Kulüp, hakem raporlarını paylaşıp, duruma itiraz etmişti.

KOCAMAN'A 13 BİN TL CEZA ÇIKMIŞTI!
Disiplin Kurulu kamuoyunda oluşturulan algının aksine Aykut Kocaman'a 13 bin TL para cezası, Alper'e 1 maç ceza verdi. Cezalar beklenenden az olmasına rağmen, yönetim tepkisini sürdürdü. Fenerbahçeli yöneticiler, "İşin suyunu çıkardıkları için mecburen geri adım attılar. Kimseden kıyak istemiyoruz. Herkese hak ettiği cezanın korkmadan verilmesini istiyoruz. Ancak kurullar, sürekli bir takımı kollarcasına kararlar alıyor. Bu böyle devam edemez. İnşallah daha adil olurlar" yorumunu yaptı.

SÜPER DEĞİL AMA DEĞERLERİ İYİ
F.Bahçe'de hücumda etkili olamaması nedeniyle eleştirilen Giuliano'da ısrar edilecek. Teknik heyet, oyuncunun rakamlarına göre yaptığı değerlendirmede "Mükemmel değil. Ancak maç içindeki değerleri iyi gözüküyor. Potansiyeli olan bir oyuncu. Israr edersek, gerçek gücü ortaya çıktığında sorunlarımızı çözecektir" görüşünde birleşti

DERSİMİZ: İSABETLİ ŞUT
Teknik direktör Aykut Kocaman, takımın isabetli şut eksiği için harekete geçti. Dünkü idmanın bir bölümünü bu konuda çalışmaya ayıran Kocaman, futbolcularından bol bol şut çekmesini isteyip "Kapanan savunmaları açmak için anahtarımız olacak" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN