Beraberliğe razıydım

Şenol Güneş, alınan sonuçtan memnun olduğunu vurguladı. "İlk kez bir maç öncesi beraberliğe razı olduğumu söyledim çünkü çok zor bir rakiple oynadık. Kaybetseydik moralimiz bozulabilir ve işimiz zora girebilirdi"

Beraberliğe razıydım
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco karşısında alınan beraberliğe karşın memnun olduğunu aktardı. Tecrübeli teknik adam, "Türkiye'yi iyi temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Rakibimiz şansını devam ettirmek zorundaydı. Dolayısıyla iyi oyunlarını bekliyorduk. Savunmada bir hatamız oldu ve Monaco bunu gole çevirdi. İkinci devre çok fazla atak yaptık ancak finalde atakları gole çeviremedik. Kendi sahamızda kazansak güzel olacaktı ancak oyunun hakkının beraberlik olduğunu düşünüyorum. Avantajımız halen elimizde. Şu an birinciliği düşünüyoruz" değerlendirmesini yaptı.

SAKATLIKLAR FEDA OLSUN
İlk kez bir maç öncesi, "Beraberliğe razıyım" dediğini hatırlatan Güneş, "Çünkü çok zor bir maç olacağını biliyordum. Kaybetseydik moralimiz bozulabilir ve işimiz zora girebilirdi. Bazı sakatlıklar oldu ama Şampiyonlar Ligi, sakatlıkları feda edeceğiniz bir yer. Çok önemli bir turnuva ve çok güzel bir müziği var" dedi.


Monaco karşısında oyuncularını 90 dakika boyunca kenardan sürekli uyaran ve maçı yaşayan Şenol Güneş, son dakikalarda çok sinirlendi. 90+'dan sonra Fransızlar'ın kazandığı iki serbest vuruşta faul yapan oyuncularına Şenol Güneş adeta isyan etti.

VİDA'GİLLER TRİBÜNDEYDİ
Devre arası transfer dönemi için Beşiktaş'la prensipte anlaşan Kiev'in savunmacısı Domagoj Vida'nın ailesi ve arkadaşları dün Vodafone Park'taydı. İstanbul'da Beşiktaş yetkililerinin kendileri için buldukları evleri gezen Vida ailesi, akşam da maçı izledi. Beşiktaş ile anlaşan Vida'nın Ocak ayından itibaren siyah-beyazlı formayı giymesi bekleniyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN