Başkan ‘git’ derse giderim

Avrupa devlerinin gündemine gelen Cenk Tosun: “Başkan Orman kal derse kalırım. Git derse de giderim”

Başkan ‘git’ derse giderim
Beşiktaş'ı attığı gollerle sırtlamayı sürdüren ve adı Avrupa devleriyle sık sık anılan Cenk Tosun beIN Sports'a hem kariyeri hem de Beşiktaş'taki geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

- Hayallerimin yüzde yüzünü gerçekleştirdim, hatta daha fazlasını. Ben Beşiktaş'ta oynamayı hayal ediyordum ama vazgeçilmez olmayı, milli takımda 9 numarayı giymeyi tahmin edemezdim.

- Hedeflerimi artık yükseltiyorum. Daha fazla çalışmam lazım. Premier Lig dünyanın en iyi ligi. Güce dayalı oynanıyor. Sezon başı Ada'dan teklif geldi. Çok büyük rakamlardan bahsedildi.

- Crystal Palace'ı herkes biliyor, transferim direkten döndü. İyi ki de öyle olmuş. Başkan git derse giderim, büyük paralarla gidebilirim. Kal derse Beşiktaş'ta yıllarca kalırım. Beşiktaş'ta mutluyum ve bu sezon şampiyonluk istiyorum.

- Negredo büyük işler başarmış ve egosu sıfır bir adam. 'Beni oynatmıyor' diye trip atan bir isim değil. Bazen ben gol atarım, bazen o... Şampiyonluklar böyle gelir. Ben de robot değilim. 34 maçta gol atsam zaten Real Madrid'de oynarım.

15 MAÇ
10 GOL
2 ASİST
1227 DK.
BİZE ULAŞIN