‘İnsanların tarihlerine sahip çıkması çok güzel’

‘İnsanların tarihlerine sahip çıkması çok güzel’
Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Talisca, NTV Spor'a yaptığı açıklamada, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm tarihi olan 10 Kasım ile ilgili yaşadığı anısına değindi… Brezilyalı yıldız, "Trafikte insanların araçlarından inip hazır ol duruşuna geçmesine şaşırdım. İnsanların tarihlerine sahip çıkması çok güzel" dedi. Beşiktaş'a gelmeden önce Türkiye için çok tehlikeli olduğu yönünde kendisine telkinlerde bulunulduğunu söyleyen Talisca, "Ancak iki yıldır hiçbir tehlike yaşamadım" ifadesini kullandı. Birinci tercihinin Beşiktaş'ta kalmak olduğunu belirten Brezilyalı 10 numara, Caner'le kavgalarının hatırlatılması üzerine de, "Aramızda sorun yok. Aynı takım, aynı hedefler için çalışan oyuncular arasında bu tip şeyler yaşanır" cevabını verdi.

NEŞELİ AYAKLAR!
Beşiktaş'ın dünkü idmanı oldukça neşeli ve keyifli geçti.. Çift kale maçı kazanan takımda yer alan Medel, Adriano, Quaresma ve Negredo sevinç gösterisinde bulundu.

BEŞİKTAŞ-A. GİURGİU
Beşiktaş, lige verilen milli ara nedeniyle bugün Romanya ekibi Astra Giurgiu ile hazırlık maçı oynayacak. Vodafone Park'taki mücadele saat 15.00'te başlayacak. İki takım arasında geçen sezon oynanan hazırlık maçını Giurgiu 3-1 kazanmıştı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN