Burada Ronaldo veya Messi yok!

Fabri, Beşiktaş’ta kendisini bir savaşçı gibi hissettiğini vurguladı: “Bu takımda kimse bir diğerinden üstün değil. Bizim karakterimiz böyle”

Burada Ronaldo veya Messi yok!
Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Fabri, Marca'ya röportaj verdi. İspanyol kalecinin açıklamalarından satır başları şöyle:
Maceracı ruha sahip biriyim. Onun için Beşiktaş'a geldim. Birçok arkadaşım 'Deli misin?' dedi. Ancak benim bakış açıma göre İstanbul harika bir şehir.
Taraftarımıza '12 numara' denmesi doğru. Rakiplerin maça girmekte zorlandığını görüyorum. Bazen benim için de arkadaşlarımla iletişim kurmak zorlayıcı olabiliyor. Onlara bağırıyorum ama beni kimse duymuyordu. Vodafone Park'a ilk adım attığımda beni büyüledi.
Bu mücadeleci takımda kendimi bir savaşçı gibi hissediyorum. Beşiktaş'ta kimse bir diğerinden üstün değil. Bizim karakterimiz böyle. Burada Ronaldo veya Messi yok.
Hani derler ya; 'Şimdi olmazsa, hiçbir zaman.' Şampiyonlar Ligi'nde 4 harika maç çıkardık. Beklenmedik ama hak ettiğimiz bir pozisyondayız.
Beşiktaş'taki favori isimlerim Quaresma, Adriano ve Pepe. Bu adamlar, kupa kazanmaya alışmışlar. Onları televizyondan izler ve hayranlık duyardım.

6-0 UTANÇ VERİCİYDİ
Fabri, geçen sezon Devler Ligi'ne veda ettikleri ve gözyaşlarına hakim olamadığı Dinamo Kiev maçı için de "Korkunç bir maçtı, her şey ters gitti. Devreye 10 kişi ve 4-0 geride girmiştik. Maç da 6-0 bitti. Utanç vericiydi" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN