Riske girerim

Trabzonspor’un hocası Rıza Çalımbay, kazanmak için her yolu deneyecek: "Burak Yılmaz'a çok iyi gelen kampta takım olarak da daha iyi yerlere geleceğimizi gördük. Her şart ve ortamda kazanmak için her türlü riske, akıllı şekilde gireceğiz"

Riske girerim
Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay dün tesislerde yaptığı basın toplantısında Antalya kampı ve takımla ilgili konuştu:

İYİ YERLERE GELECEĞİZ
"Eksiği olan arkadaşlarımızla beraber çalıştık. Hubocan ve Kucka'yı henüz hiç göremedim. Bir ay dolu dolu geçti ve daha iyi yerlere geleceğimizi gördük."

MİLLİ ARA BURAK'A YARADI
"Burak Yılmaz çok iyi durumda. Bu ara en çok ona yaradı. Baktığımızda bir sorunu yok. Cumartesi kampa girmeden önce Osmanlı maçı için kendisi ile görüşüp bir karar vereceğiz."

OYUN SİSTEMİ HEMEN DEĞİŞMEZ
"Birden bire çift forvete dönerek oyun sistemini değiştirmemiz takıma zarar verebilir. Ancak her şart ve ortamda kazanmak için her türlü riske gireceğiz ama akıllı şekilde gireceğiz."

FUTBOLCU ÇIKMAMA ŞANSI YOK!
"Altyapıdan oyuncu çıkartmamız şart. Üç isim aldık, üçünde de potansiyel var. Zaten Trabzon'dan oyuncu çıkmama şansı yok."

Sezona Antalyaspor ile başlayan Çalımbay burada 9 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik aldı. Trabzon'la biri kupa 4 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik yaşadı.
BİZE ULAŞIN