En büyük aday yine Beşiktaş

Alman teknik adam Bernd Schuster, Süper Lig’de şampiyonluğun bir numaralı favorisi olarak bir dönem çalıştırdığı Beşiktaş’ı gösterdi

En büyük aday yine Beşiktaş
Bernd Schuster, bir dönem teknik direktörlüğünü yaptığı siyah-beyazlı takıma övgüler yağdırdı. Alman çalıştırıcıdan satır başları şöyle:
* Vodafone Park, çok harika bir stat. Burayı hem Beşiktaş hem de Türkiye için 50-100 yıllığına yapılmış olarak görmek lazım. Maç izlemek gerçekten keyif vericiydi.
* Beşiktaş, çok dengeli, akıllı oynayan ve iyi oyunculardan kurulu bir ekip. Bana göre bu sene de şampiyonluğun en büyük adayı. Aynı başarıyı Avrupa'da da sürdüreceklerine inanıyorum.

TÜRK HAKEMLERİ HİÇ DEĞİŞMEMİŞ
* Şampiyonlar Ligi'nde burada oynanacak maçta endişelenmesi gereken takımın Porto olduğunu düşünüyorum.
* Tribünden izlediğim kadarıyla Türk hakemlerinde çok değişen bir şey olmamış (Serkan Çınar'ın yönetimine yönelik eleştirisi).
* VAR (Video hakem uygulaması) hakemlere ve diğer tüm takımlara çok yardımcı olacak. İlk zamanlar sancılı geçer ama sonraki birkaç yılda mükemmel bir şekilde hayatımızda yer ettiğini, hepimizin yararına olduğunu göreceğiz.

SCHUSTER KARTAL İÇİN TRİBÜNDEYDİ
Schuster, Beşiktaş'ın Cuma günü Vodafone Park'ta Akhisar ile 0-0 berabere kaldığı maçı tribünden izledi. Alman teknik adam, sonuca rağmen, siyah-beyazlıların futbolunu beğendi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN