Rüzgar taştan anca toz alır

Beşiktaş Başkanı Orman, Fenerbahçe’nin Oğuzhan ile ilgilendiği iddialarına yanıt verdi: "Oğuzhan Özyakup, kariyerine Beşiktaş'ta devam edecek. Rüzgar ancak taştan toz alır... Kontratını ilerleyen günlerde uzatacağız. Bir sorun çıkmaz"

Rüzgar taştan anca toz alır
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TRT Spor'da 'Basın Tribünü' programında önemli açıklamalar yaptı. Fikret Orman'dan öne çıkan satır başları şöyle:
(F.Bahçe, Oğuzhan'la ilgileniyor sorusu üzerine) Rüzgar anca taştan toz alır. Oğuzhan, kariyerine Beşiktaş'ta devam eder. Kontratını uzatacağız. Sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Cenk Tosun'u satma düşüncemiz yok. Çok sevdiğimiz pırlanta gibi bir çocuk. Monaco, Mbappe'yi 180 milyon Euro'ya sattı. Bizim ligde oynasa kaça satılırdı? Cenk'i 150 milyon Euro'ya satsak hiç derdimiz kalmaz. Cenk'in bir bedeli yok.
Sezon sonu Talisca ve Lens'in tapusunu almak istiyoruz.
Demba Ba her zaman olur çünkü ailenin bir parçası. Marcelo ve Andreas Beck için de aynı durum geçerli.
Dusko Tosic için teklif geldiği iddiaları doğru değil.
Sosa'nın "Türkiye'ye dönmek istemiyorum" dedikten sonra Trabzon'a gitmesi benim için değil Sosa için hayal kırıklığıdır. Bak şimdi beş milyon Euro alınca Türkiye'desin.
Gomez ve Aboubakar'ın kalmasını istedim ama olmadı.
İyi bir kurayla Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynarız.
Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Çok kaliteli bir teknik direktördür. Bir oyuncu çağırmış da, falan da filan da... Ayıptır!
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN