Biz kardeş miyiz hocam?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, babasına çok benzettiği teknik direktör Şenol Güneş ile aralarında geçen ilginç bir diyaloğu anlattı

Biz kardeş miyiz hocam?
Şampiyonlar Ligi'nde gruptan lider çıkarak tarihi bir başarı elde eden Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, teknik direktör Şenol Güneş hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Güneş'i rahmetli babasına çok benzettiğini söyleyen Orman, "Hoca, babam gibi, hiç memnun olmaz. Rahmetli babam da öyleydi. Bazen hocama da söylüyorum, biz acaba kardeş miyiz diye. Çünkü babama çok benziyor. Hocamız 25 yaşındaki bir genç gibi çalışma azmine sahip" diye konuştu.

REAL GELMESİN.. CENK 150 MİLYON EURO
Muhtemel rakipler hakkında yaptığı değerlendirmede, "Bir üst turda Real Madrid'in gelmesini istemem. Gelecekse bir sonraki turda gelsin" diyen Orman, Porto'daki Brahimi'yi daha önce almayı çok istediğini belirtti ve Cenk Tosun'a yeni fiyat biçti: "Aboubakar'ı da çok istiyorduk. Porto 50 milyon Euro serbest kalma bedeli koymuş. Tabii ki hayaller ve hayatlar var. Ben de Cenk'in serbest kalma bedelini 150 milyon Euro olarak belirledim! Tabii bu işin şakası!"
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN