Biz kazanalım yeter

Janssen, A Spor’a Beşiktaş-Galatasaray derbisini değerlendirdi: "Şundan eminim ki; iki takımdan birisi kaybedecek. Ancak bundan daha önemlisi bizim üç puan almamız. Ben sadece Fenerbahçe'ye odaklanıyorum"

Biz kazanalım yeter
Sözlerine Adana Demirspor ile oynanan kupa maçında yaşadığı sakatlık hakkında bilgi vererek başlayan Janssen, "Ciddi bir durum değil. Önümüzdeki günlerde idmanlara başlayacağım ve sahalara en kısa sürede döneceğim" dedi. Yarın ezeli rakipleri Beşiktaş'la Galatasaray arasında oynanacak derbiyi değerlendiren Hollandalı forvet, "Şundan eminim ki, iki takımdan birisi kaybedecek. Ancak bundan daha önemlisi bizim üç puan almamız. Ben sadece Fenerbahçe'ye odaklanıyorum" diye konuştu.

KONUŞULANLAR TAKIM İÇİNDE KALIR
Janssen, Osmanlıspor karşılaşmasından sonra takımda yaşananlarla ilgili soru üzerine de "Takım içinde konuşulanlar takım içinde kalmalı. Kaybetmemiz gereken maçlarda puan kayıpları yaşadık. Neyse ki bunlar geride kaldı. Takım olarak oturduk konuştuk. Birlik olmamız gerektiğini belirttik. Bundan sonraki maçlarda daha iyi olacağız" cevabını verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN