Arkamdan konuşmayın

Boks yaparken fotoğrafı taraftarın büyük tepkisini çeken Hollandalı yıldızın, dün de “Arkamdan konuşma” yazılı tişörtüyle verdiği mesaj olay oldu. RvP’nin kimleri hedef aldığı merak ediliyor

Arkamdan konuşmayın
Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle 3 aydır topa dokunmayan Robin Van Persie, futboluyla değil paylaşımları ve verdiği mesajlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Hollandalı yıldız, sosyal medya hesabından imalı bir paylaşım yaptı ve hakkındaki eleştirilere de ilginç bir göndermede bulundu. Sırtında "Don't talk behind my back" (Arkamdan konuşmayın) yazan bir tişörtle poz veren Van Persie, sus işareti yapan ve gülerken ağlayan imojilerle de paylaştığı fotoğrafını süsledi. 34 yaşındaki yıldız golcünün, bu paylaşımında kimleri hedef aldığı ise merak ediliyor. Önceki gün de boks yaparken bir fotoğrafını İnstagram'a koyan ve sarılacivertli taraftarlardan büyük tepki alan tecrübeli futbolcuyu Başkan Aziz Yıldırım da, "Samandıra'ya spor yapmaya geliyor" diyerek eleştirmişti.

GÜRCAN BİLGİÇ DİYOR Kİ
Hollandalıları tanıyanlar akıllarından geçenle dillerinin ucundakinin aynı olduğunu bilirler. Son söylenmesi gerekeni ilk cümlelerinde kullanırlar. Van Persie sadece bu sezonun değil geçen sezonun da problemiydi. Ve bunların neden yaşandığını bugüne kadar kimse dillendirmedi. Ama Aziz Yıldırım'ın "Bizi kandırdılar, sakat sakat aldırdılar" açıklamasının peşinden Van Persie de Fenerbahçe'deki "arasını" uzattı. İnstagram'a koyduğu fotoğraf çok net bir şekilde mesajdır... Neden bu durumda olduğu konusunda birilerini uyarıyor ve "Beni konuşturmayın" diyor. Eğer bir tartışma varsa bu, takımda oynamamasıyla alakalı değil... Ben böyle anladım.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN