Güzel insanlar iyi ki varsınız!

Beşiktaş’ta derbi kutlamaları kahvaltıda devam etti. Keyifler süper, Şenol Güneş’in sözleri ise son derece anlamlıydı

Güzel insanlar iyi ki varsınız!

Galatasaray'ı Vodafone Park'ta 3-0 yenerek zirve yarışına ağırlığını koyan Beşiktaş'ta ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Şenol Güneş ve oyuncular; eşleri ile birlikte kahvaltıda buluştu. Futbolcuların çocuklarının da katıldığı son derece keyifli geçen kahvaltıda konuşan Şenol Güneş, takıma iyi futbol ve galibiyet için teşekkür etti. Tecrübeli çalıştırıcı, "Bu işe tek başladım. Sonra eşim oldu ve çocuklarım... Ailem oldu.

Futbol böyle bir şey. Emek vermek gerekiyor. Sevgi, saygı, hoşgörü ve özveri gerekiyor. İyi kötü günlerimiz oldu. Üç yıldır beraberiz. En güzel günümüzü yaşıyoruz ailelerimizle beraber. İnşallah devamı gelir. Galatasaray karşısındaki oyun çok güzeldi. Siz güzel insanlara teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

HEP BİRLİKTE SAHAYA!

Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan ve öğleden sonraya kadar süren kahvaltıda minikler kendi aralarında futbol oynadı… Onlara Şenol Güneş, Ahmet Nur Çebi ve babaları da eşlik etti…

BAŞARININ SIRRI AİLE OLMAK

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, G.Saray karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını vurguladı. Çebi, "Futbolu seven, futboldan zevk alan herkes oyunumuza şapka çıkarmıştır. Başarımızın sırrı aile olabilmek. İnanıyorum ki, bu aile ortamı ve bu ruh, bizde olduğu sürece Şampiyonlar Ligi'nde daha yukarı da çıkarız, ligde 3. kez şampiyon da oluruz, Türkiye Kupası'nı da kazanırız" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN