Tudor ile yürümez!

Galatasaray’ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Hırvat teknik adama inanmıyor: Yönetim, Tudor'u göndermekte geç kaldı. Başkan teklif götürse, Fatih hoca para konuşmaz. Ancak takımın başında hoca varken Terim 'geliyorum' demez

Tudor ile yürümez!

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, TRT Spor'da katıldığı Basın Tribünü programında önemli açıklamalar yaptı. İşte Albayrak'ın ağzından sarı-kırmızılı kulüpte yaşananlar:
Görünen o ki İgor Tudor ile bu iş yürümeyecek. Ama ben Başkan Özbek'e 'Tudor'u gönder' diyemem. Benim şu anda böyle bir hakkım yok.
Galatasaray'ın başında İgor Tudor varken Lucescu'ya gidildi. Sen zaten o anda hocaya, 'Sana güvenmiyoruz' mesajını vermiş oldun.
Galatasaray Başkanı, Fatih Terim'e gidip 'Hocam Galatasaray'ın sana çok ihtiyacı var' derse, Fatih hocamın para bile konuşacağını düşünmüyorum.
Ünal Aysal'ı suçlamıyorum. Kendisini çok seviyorum ama onun etrafındaki arkadaşlar Galatasaray'a en çok zarar veren isimler oldular.
Tudor'a gelene kadar yönetimin de çok büyük hataları olduğunu düşünüyorum. Yönetimin bu hatalardan bir an önce vazgeçmesi lazım.
Sadece kartvizit bastırmak için gelen kulüp yöneticilerine üzülüyorum. Hele ki birkaç dönem yönetimin içerisinde bulunmadan, kulüplere başkan olmanın çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum.
Pepe'yi biz de almak istemiştik. Ben Real Madrid ile konuştum fakat vermek istemediler. Dani Alves'in menajeriyle konuştuk, pazarlık ettik. Yönetime devam etseydik Dani Alves, Galatasaray'da sağ bek olacaktı.
Arda inşallah Arsenal'e gider. Galatasaray'a gelmesini isterim tabii ki... Bayrampaşa'dan alan benim. Ancak şu anda Galatasaray, 10-15 milyon Euro bonservis bedeli veremez.
Melo aslanlar gibi oynuyordu ama ben gittiğim gün dedi ki, 'Baba ben gidiyorum'. 'Oğlum yapma ben hep burdayım' dediğimde ise 'Yok baba, sen burda yoksan ben de yokum. Çünkü beni burda yerler' dedi. Bıraktığı için çok üzülmüştüm.
Galatasaray'da çalışan birisinin, takımın kadrosunu maçtan önce basında çalışan arkadaşına sızdırmasına tanık oldum. Yakasına yapıştım ve hemen buradan gitmesini söyledim. "Sen ne hainsin" dedim. Sonra bazı Galatasaraylılar telefon edip, "Abdurrahim Bey, daha dün geldin. Bizim okullu arkadaşımızı kovuyorsun. Bunun seçimi de var' dediler. 'Ben Galatasaray için seçimi değil ölümü de göze alırım' cevabını verdim.

BİZE ULAŞIN