Aslan’dan sosyal medya isyanı

Futbolcular, Twitter ve Instagram’dan gelen ağır eleştirilere tepki gösterdi: "Ligin başından beri zirvedeydik ama çok eleştirildik" diyen sarı-kırmızılılar, sosyal medyada tüm takımın linç edildiğini dile getirdi. Yabancı yıldızlar ise özellikle küfürden rahatsız

Aslan’dan sosyal medya isyanı
Sosyal medyadan en çok etkilenen kulüp olan Galatasaray'da futbolcular isyan bayrağını çekti. Türk Telekom Stadı'nda kazandıkları maçlarda bile takım arkadaşlarının ıslıklanmasına şaşıran futbolcular, "Ligin başından beri zirvedeydik ama çok eleştirildik. Takımdaki herkes sosyal medyada taraftarımız tarafından linç edildi" diyerek görüşlerini paylaştılar. Yabancı yıldızlar, özellikle özel hayatlarında aileleri ile paylaştıkları fotoğrafların altına yazılan küfürlerden rahatsız. Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim ise iki yıldır sosyal medyadan fazla etkilenmesinin bedelini ağır ödüyor ve "Kulübü twitter yönetiyor" yorumları yapılıyor. Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesiyle başlayan süreçte birçok operasyonda taraftarın dediği oldu. Sosyal medyada ismi sürekli empoze edilen İgor Tudor, Riekerink'in yerine gelirken, Özbek ve ekibi bu periyotta sadece Sneijder meselesinde taraftarı dinlemedi.

LEVENT TÜZEMEN DİYOR Kİ
G.Saraylı oyuncuların sosyal medyaya karşı gösterdikleri tepki "Yerim dar, oynayamıyorum" diyen gelin serzenişlerine benziyor. Başta Gomis olmak üzere tüm oyuncular, işini doğru yapsınlar. Kulübede rekabet olmadığı için kendilerini vazgeçilmez gibi görüyorlar. Özellikle Muslera hocası Taffarel gittikten bu yana ciddi bir form düşüklüğü yaşıyor. Beşiktaş maçında topu elinden kaçırması şanssızlık değil, yere yatarak top tutma antrenmanlarını eskisi gibi fazla yapmamasından kaynaklanıyordu. Özellikle Muslera bu sezon ciddi pozisyon hataları yapıyor. Eğer sosyal medyaya bir savaş açmışlarsa ve bu savaşı kazanmak istiyorlarsa son üç maçta 9 puan almalılar. Kazanan haklı ve güçlüdür. Kaybeden ise hep eleştirilir.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN