Baloda güvenoyu

Beşiktaş yenilgisi sonrası tahtı sallanan Hırvat teknik adama büyük ilgi gösteren kulüp üyeleri, “Sana güveniyoruz. İlk 8 haftadaki agresif, aslan gibi mücadele eden ve hep galibiyeti düşünen takım ıtekrar sahada görmek istiyoruz” dediler

Baloda güvenoyu

Galatasaray camiası önceki gün Engelsiz Aslanlar için düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde kenetlendi. Çırağan Palace Kempinski'deki organizasyonda kulüp üyeleriyle bir araya gelen teknik direktör İgor Tudor, evine moralle döndü. Yerine Fatih Terim'in getirileceği konuşulan Hırvat çalıştırıcıya Beşiktaş yenilgisi nedeniyle kızgın olan sarı-kırmızılı üyeler, "Galatasaray, Beşiktaş'a elbette yenilebilir ama rakibe teslim olmuş bu oyunu kabul etmemiz mümkün değil. İlk 8 haftadaki agresif, aslan gibi mücadele eden ve 90 dakika galibiyeti düşünen Galatasaray'ı tekrar sahada görmek istiyoruz'' ifadelerini kullandılar.

ELEŞTİRİLERE SAKIN KULAK ASMA

Gündüz saatlerinde başkan Dursun Özbek'in de takımda kalacağını açıkladığı Tudor'a tam destek veren üyeler, "Hakkında yapılan sert eleştirilere kulak asma. Bizler sana güveniyoruz. Elindeki bu kaliteli kadroyu şampiyon yapacağına inanıyoruz. Bunu herkese gösterme zamanın geldi" dediler.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN