Bosna Hersek - Fatih Terim görüşmesi başladı

Bosna Hersek Milli Takımı Teknik Direktörlüğü için Bosnalı yetkililerle A Milli Futbol Takımı eski teknik direktörü Fatih Terim ile bir araya geldi.

Bosna Hersek - Fatih Terim görüşmesi başladı

Bosna Hersek Federasyonu'nun stratejik danışmanı Zvjezdan Misimovic ve beraberindeki heyetin, Bosna Hersek Milli Takımı için Fatih Terim ile İstanbul Emirgan'da buluştu. Bosna Hersek Futbol Federasyonu Başkanı Dino Begiç, Tarık Hodziç ve Misimovic aracılığıyla Milli Takım için Terim'e teklifte bulundu.

A Spor'un görüntülediği görüşmeyle ilgili olarak, olay yerinde bulunan Aykut İnce şu bilgileri verdi:

"TEKLİF TARIK HODZIC ARACILIĞIYLA GELDİ"

"30-40 saniyelik bu görüntüyü elde edebilmek için sabah saatlerinden beri bu ekibin peşindeyiz. Bosna Hersek Futbol Federasyonu yetkilileri, Fatih Terim'e resmi teklifi iletecekler. Bu ilk sıcak temas."

"Fatih Terim'in arkadaşı Tarık Hodzic ile Bosna Hersek Futbol Federasyonu Başkanı bir araya geliyorlar ve o konuşmada Terim'in ismi geçiyor. Başkan, 'Neden olmasın' diyerek, Tarık Hodzic'ten Fatih Terim ile temas kurmasını istiyor. Hodzic de Terim'i telefonlan arayarak resmi teklifi iletiyor. Fatih Terim de 'Neden olmasın, gelin görüşelim' diyor."

MISIMOVIC DEVREDE

"Bir telefon trafiği de yaşanıyor ve bu kez Galatasaray'ın eski futbolcusu ve Bosna Hersek Futbol Federasyonu yetkilisi Misimovic arıyor Fatih Terim'i. Misimovic, 'Hocam biz İstanbul'a geliyoruz. Sizinle görüşmek istiyoruz, resmi teklifimizi size iletmek istiyoruz' diyor. Fatih Hoca da 'Buyrun gelin' diyor. Şu an da gelen Bosnalı yetkililer arasında Misimovic de var ve resmi teklifi iletecekler."

BOSNA HERSEK'TE FATİH TERİM HEYECANI

"Ben Hodzic ile konuştuğumda 'Bu anlaşma olur mu diye sordum' kendisine. Hodzic 'Zor ama Fatih Terim dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri. Şu anda bir infial oluştu Bosna'da. Terim'e müthiş bir destek var. Sarajevo Havalimanı'na indiği andan itibaren yüz binler Fatih Hoca'yı kucaklar' dedi."

"TERİM'E DANIŞMANLIK DA TEKLİF EDİLEBİLİR"

"Bosnalı yetkililer ülke futbolunda bir yapılanmadan bahsediyor. Sahaya da inmeyebilir Fatih Terim, bir danışman olarak da görev alabilir. Bir teklif olacak ama Terim sahaya inecek mi yoksa inmeyecek mi bu soru işareti şu anda."

Bosna Hersek - Fatih Terim görüşmesi başladı

BİZE ULAŞIN