Başkan üçlü çektirdi

Takımı yemeğe davet eden ve iki maçta 6 puan sözü alan G.Saray Başkanı Dursun Özbek, Tudor ve futbolcularla ‘1-2-3 Cimbom’ diyerek tezahürat yaptı

Başkan üçlü çektirdi
Sezon başında yönetimle birlikte Boğaz turuna çıkan, 6. haftadaki Bursa maçı öncesi takımla yemek yiyen G.Saraylı futbolcular, dün başkan Dursun Özbek ile yemeğe gitti. Sabah yapılan idmanın ardından futbolcular ve teknik heyet, başkanın organizasyonu ile bir araya geldi ve liderlik yemeği yendi. Özbek, kendisine Beşiktaş yenilgisinden sonra, "İlk yarıyı lider bitireceğiz başkan" diyen futbolculardan Malatya ve Göztepe'yi yenerek sözlerini tutmalarını istedi. Keyifli geçen yemekte futbolcular, teknik heyet ve Başkan Özbek ellerini yemek masasının ortasında birleştirdi, "1-2-3 Cimbom" diyerek üçlü çektirdi. Özbek, ayrıca "Ocak ayındaki transfer döneminde eksikleri tamamlamak için çalışmalara başladık" müjdesini verdi.

GEREKENİ YAPTIK HOCA
Galatasara y Başkanı Dursun Özbek yemekte yanında oturmasını istediği teknik direktör Tudor'a Okan Buruk'un kendisi hakkında kullandığı sert ifadeler hakkındaki görüşlerini paylaştı ve gereken cevabın verildiğini ifade etti.
BİZE ULAŞIN