Dursun Özbek'ten flaş açıklamalar

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek'ten flaş açıklamalar

İşte Dursun Özbek'in açıklamaları:

"TUDOR'UN GÖREVİNE SON VERDİK"
Teknik Direktör Tudor için bir karar aldık kendisine tebliğ ettik. Sayın Tudor'la ilişkimizi sonlandırdık. Daha sonra da Galatasaray Kulübü nezninde de 13 Ocak'ta ilk olağanüstü seçim kararı aldık. Bunun Galatasaray için hayırlı olacağını düşünüyorum .Yarın bir basın toplantısı yapacağım saat 13.00 gibi orada daha detaylı açıklamalarda bulunacağız.

"YÖNETİME SALDIRI VAR"
Bizim aldığımız kararlar Galatasaray'ın geleceğine ait kararlar. Bi konuda çok hassasım o da şu; Seçim sürecine girildiği zaman bugünkü yönetim ve başkan yıpratılmak için Galatasaray'ın menfaatine, geleceğine bir saldırı var. G.Saray Spor Kulübü bundan zarar görüyor. Bunların son bulması lazım. Demokratik yapımız için seçim kaçınılmaz bir olay. Gerektiği zaman seçim yapılır

Kimse endişe etmesin. Bugünkü yönetim kurulu Galatasaray'ın menfaatlerini koruma biliincdedir. Şampiyonluktaki süreci hiçbir şekilde etkilemeyeceğini herkesin bilmesini isterim.

Bugün alınan karar Tudor'la beraberliğimizin son bulması kararıdır. Önümüzde bir süreç var. 20 ocak'a kadar süremiz var. bugünkü yönetim eskisinden belki daha kuvvetli biçimde süreci yönetecektir. Galatasaray'ın şampiyonluk yürüyüşü aynı şekilde sürecektir.

FATİH TERİM GELİRSE KENDİMİ YAKARIM!

TERİM'E MUHALEFET, ERKEN SEÇİMİ GETİRDİ!

Galatasaray Yönetimi'nin bugünkü toplantısında, Teknik Direktör Igor Tudor'un görevine son verilmesine oy birliğiyle karar verildi. Yeni teknik direktör için Fatih Terim'in ismi masaya yatırıldı. Terim'in takımın başına gelmesini istemeyen 4 yöneticinin "Fatih Terim gelirse istifa ederiz" sözleri üzerine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in olağanüstü erken seçim kararı aldığı öğrenildi. Özbek'in seçimde yeniden aday olacağı ve genel kuruldan güven oyu alarak, Fatih Terim'e muhalif isimler ile yeni yönetimde yollarını ayırmayı planladığı gelen haberler arasında.

AYKUT KOCAMAN VE TUDOR ARASINDA GERGİNLİK

BİZE ULAŞIN