Gary değil ileri!

İlk 11’de yer bulan Gary Medel %97 başarılı pas oranı yakalayıp, 6 ikili mücadele kazandı. 3 de rakip atak kesen tecrübeli futbolcuyu tribünler ayakta alkışladı

Gary değil ileri!
Beşiktaş'a geldiği ilk dönemde istediği kadar forma şansı bulamadığı için sorun çıkaran Gary Medel, dün akşam Şenol Güneş'in sürpriz rotasyonuyla ilk 11'deki yerini aldı… Yıldız futbolcu, hocasının yüzünü kara çıkarmayarak takımın en iyi isimlerinden birisi oldu. 66 pasta 64 isabet sağlayarak yüzde 97 başarı oranı yakalayan, 9 ikili mücadelenin 6'sını kazanan ve rakibin 3 atağını kesen Medel'e taraftarlar alkışlarla sevgi gösterisinde bulundu. Şilili oyuncu, orta sahada yaşanan rekabetle ilgili soruya, "Takım içinde sağlıklı bir mücadele var. Ben de forma giymek için en iyi şekilde çalışıyorum" cevabını verdi.

QUARESMA 6 MAÇ SONRA
Quaresma, ilk yarıda isabetsiz ortalarının ardından, şut girişimi başarısızlıkla sonuçlanınca ıslıklandı. Yıldız futbolcu tepkilere Babel'e asist yaparak cevap verdi ve 6 maç aradan sonra skora katkı sağladı. Portekizli, son iki sezonda 14 maçta skora katk ıyaptı (3 gol ve 15 asist). Bu karşılaşmaların 11'i Vodafone Park'ta oynandı.
BİZE ULAŞIN