Fatih Terim ilk neşteri vurdu!

Galatasaray'da Fatih Terim'in göreve başlamasının ardından Futbol Takımı Medya İletişim Sorumlusu Hasan Tankaya, takımın Göztepe'yi sahasında 3-1 mağlup ettiği maçta her zamanki yerinde değildi...

Fatih Terim ilk neşteri vurdu!

Galatasaray'da Fatih Terim'in göreve gelmesi ile birlikte sarı kırmızılı takımda yeni bir yapılanmaya gidilmesi bekleniyor. Bir yandan takımla ilgili çalışmalar yapan Terim diğer yandan da idari düzenlemelere de el attı. İlk icraati de Göztepe maçında gözlendi.

HER ZAMANKİ YERİNDE YOKTU

Galatasaray'da Futbol Takımı Medya Koordinatörlüğü yapan Hasan Tankaya'nın Terim'in gelişi ile adeta boşa çıktığı belirtildi. Maçları çoğunlukla Galatasaray yedek kulübesinin hemen arkasındaki tribünde izleyen Tankaya'nın Terim'in geldiği ilk maçta Doğu Alt tribününe gittiği görüldü.


(Fotoğraf GamaSpor'dan alınmıştır)

CENK ERGÜN DE PASİFE ÇEKİLECEK

Terim'in bir süre sonra Tankaya ile yollarını ayırması ve bu görevi uzun süredir beraber çalıştığı Hande Sümertaş'a vermesi bekleniyor. Aslan'da Hasan Tankaya'nın ardından başka hamleler de gelebilir. Bunların başında ise Cenk Ergün'ün daha arka planlda olacağı bir yapılanma olduğu iddia ediliyor.

BİZE ULAŞIN