Galatasaray'dan Hasan Çavuşoğlu'na Vagner Love yanıtı

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in transfer için Akdeniz temsilcisinin golcüsü Vagner Love'ı arattığı iddiasına sarı kırmızılı kulüpten yanıt geldi.

Galatasaray'dan Hasan Çavuşoğlu'na Vagner Love yanıtı

Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden "Zorunlu açıklama" başlığı altında açıklama yaptı. Yapılan açıklama şöyle:

"Galatasaray olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada transfer süreçlerinde oyuncu, kulüp, menajer dengelerini gözetme konusunda son derece tecrübeli bir spor kulübüyüz.

Buna karşın bir spor kanalında yayınlanan "Transfer Raporu" programında Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun oyuncuları Vagner Love ile ilgili kulübümüz, hocamız, tercümanımız ve idari çalışanlarımızı töhmet altında bırakan açıklamalarını şaşkınlıkla karşıladık. Söz konusu olan futbolcu için kulübümüz tarafından herhangi bir girişim yapılmamış olup oyuncu, transfer listemizde de bulunmamaktadır. Böyle bir planlamamız olsaydı ilk olarak Alanyaspor Başkanı ile temasa geçilmiş olacağını belirterek, kendisinin de kulübümüzle aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini hatırlatır, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız." denildi.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in menajerler aracılığıyla Vagner Love'a ulaştığını iddia ederek, "Bu ahlaksızlıktır" demişti.

BİZE ULAŞIN