Burak’ın özel hocası var

“Bir akşam tesislerden çıkarken birisinin hâlâ çalıştığını gördüm. Baktım Burak yabancı hoca tutmuş, idman yapıyor. O artık tam bir profesyonel.”

Burak’ın özel hocası var
Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, lig arasında takımını ve futbolcularını A SPOR'a özel olarak değerlendirdi. İşte Çalımbay'ın sözleri:
Bir akşam tesislerden çıkarken bir oyuncunun hâlâ çalıştığını gördüm. Dönüp kim diye baktım, Burak Yılmaz'mış. Yabancı bir antrenör tutmuş özel olarak çalışıyor. Kendisini çağırdım ertesi gün, "İdmanlarımızı yeterli görmüyorsan sana göre bir ayarlama yaparız" dedim ama istemedi.

KUCKA DAHA İYİ OLACAK

Burak'ın bu kadar değişebileceğini beklemiyordum açıkçası. Bunu düşünmesi, kendisine hoca tutması gerçekten çok iyi. Takdir ediyorum onu. Tam bir profesyonel olmuş, kendini çok geliştirmiş, lider oyuncu olmuş.
Kucka da çok beğendiğim, üst düzey bir oyuncu. Sakatlığı vardı, ben daha iyi olacağına inanıyorum. İkinci yarı oyuncularımız kapasitelerinin üzerlerine çıkmazlarsa, işimiz zor. Ama ben çıkacaklarına inanıyorum.

BİZDE DE CENKLER VAR

CENK Tosun, Premier Lig'e gidiyorsa, bu kendi başarısından dolayı oluyor. Attığı her gol, ayın golü yılın golü seçiliyor. Çok başarılı olacağını düşünüyorum. Cenk gibi bizde de Abdülkadir ile Yusuf Yazıcı var. Pırıl, pırıl çocuklar. Hedefleri var. Daha iyi olacaklarına inanıyorum. Tek sıkıntım, abartılı şekilde transferler yazıldığında etkilenebiliyorlar.
BİZE ULAŞIN