Türkiye’de zorlanmaz

Kemar Lawrence’ın menajeri Fenerbahçe’nin teklifini doğrulayıp ekledi: “Eğer doğru ve iyi bir teklif yaparlarsa New York Red Bulls anlaşmaya razı gelecektir”

Türkiye’de zorlanmaz
Fenerbahçe'nin sol bek transferi için listesinde yer alan Kemar Lawrence'ın menajerinden açıklamalar geldi. Amerika basınında yer alan haberde New York Red Bulls forması giyen 25 yaşındaki Jamaikalı futbolcunun menajeri Damani Ralph şunları söyledi: "Fenerbahçe'den gelen ilgiyi doğrulayabilirim. Lawrence'ı kış dönemi için transfer listesine aldılar. Eğer doğru ve iyi bir teklif gelirse, New York Red Bulls anlaşmaya razı gelecektir." Jamaikalı yıldızından övgüyle söz eden menajeri, "Türkiye'de rahatlıkla oynayabilir. Zorlanacağını düşünmüyorum. Hatta Avrupa'da da her ligde oynayabilir" dedi. Bu arada Trabzonspor da Lawrence'i renklerine bağlamak isteyen bir diğer ekip olarak öne çıkıyor.

LAWRENCE KİMDİR?
MLS'in köklü ekiplerinden New York Red Bulls'ta forma giyen ve sol bek bölgesinde oynayan Kemar Lawrence, üstün fiziğiyle dikkat çekiyor. Hava hakimiyeti ve top sezgisiyle övgü toplayan Kemar, korkusuz bir savunmacı. Sol bekin yanı sıra stoper, orta saha gibi ekstra görevleri de üstelenebilen Jamaikalının çok yönlü olması bir başka artısı. Ne var ki özellikle pas oyununda sıkıntı yaşayan 25 yaşındaki oyuncu, zaman zaman top kayıplarıyla takımına sıkıntı yaşatabiliyor.
BİZE ULAŞIN