Balotelli zarar verir

Şenol Güneş: Cenk Tosun’un transfer parası geldikten sonra, ödemeler yapılacak. Artarsa, oyuncu alacağız. Demba Ba önceliğimiz değil. Balotelli’ye sıcak bakmıyorum. Kendisine ve çevresine zarar veriyor... Bedavaysa gelsin!

Balotelli zarar verir
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında Cenk'in Everton'a transferine hem sevindiğini hem de üzüldüğünü söyledi. Tecrübeli hocadan satır başları şöyle:
Cenk'in transfer parası geldikten sonra ödemeler yapılacak. Artarsa oyuncu alacağız. Eğer yetmezse böyle devam edeceğiz. Kadrodaki oyuncuların mutluluğu önemli.
Demba Ba sakat olduğu için ayrılmıştı. Gelirse çok iyi de oynayabilir, hiçbir şey de çıkmayabilir. Önceliğimizde yok.
Balotelli'nin oyunculuğunu tartışmam. Değiştirilebilir futbolcuyla uğraşırsın ama aldığım bilgiler onun kendisine ve etrafına zarar vereceği yönünde. O yüzden olumlu bakmıyorum. Bedavaysa gelsin.
Doğru işler yaparak şampiyon olmak istiyoruz. Yıldızları seyretmemeli, onlarla yaşayan ve yarışan bir takım olmalıyız. Şampiyon olmak, şampiyon gibi düşünmek ve yaşamaktan geçer.
Futbol olarak şampiyonluğa ulaştığımız ilk sezondan daha iyiyiz. Daha fazla hamle yaptık ama gol sayımız düştü. Gençlerbirliği ve Sivas maçları puan kaybedeceğimiz müsabakalar değildi.
Rıza Çalımbay'ın karakteri Trabzon kentine uygun. Onu kendim gibi görüyorum. Başarılı olduğunu düşünüyorum. Kendim gibi olmasını istiyorum.

ARDA'YI İSTERİM OZAN'A ÜZÜLDÜM
Beşiktaş'ın teknik patronu "Arda Turan'ı istemiyor diye haber yapıldı. Böyle bir şey yok. Beşiktaş, Arda'yı aldı hayır mı diyeceğim" sözleriyle transfere yeşil ışık yaktı. Güneş ayrıca Bursaspor'dan eski öğrencisi Ozan Tufan'ın F.Bahçe'de kadro dışı kalmasıyla ilgili olarak "Ozan'ı duydum üzüldüm. Her oyuncunun kaybolmasına üzülürsün" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN