Efsane kadro tekrar buluştu

Taffarel sonrası Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın da döndüğü Florya’da Hamit, Elmander, Gökhan Zan ve Necati de altyapıda görev yapacak!

Efsane kadro tekrar buluştu

Göztepe maçına Levent Şahin'le birlikte çıkan Fatih Terim'in ikinci yarıda çalışacağı teknik heyet resmen belli oldu. Kulüp yardımcı antrenörlük için Taffarel, Hasan Şaş ve Ümit Davala ile görüşmelere başlandığını dün KAP'a bildirdi. Pro-Lisans kursunda olan Şaş, geçen sezon Tuzlaspor'u çalıştıran Davala ve Brezilya Futbol Milli Takımı'nda yardımcı antrenörlük yapan Taffarel eskisi gibi Terim'in ekibine girdi. Almanya'dan Türkiye'ye dönme kararı alan Hamit Altıntop ve futbol hayatının sonuna gelen Johan Elmander ile görüşmeler başladı. Gökhan Zan ve Necati Ateş de gündemde. Terim bu eski oyuncularından Florya'da altyapıda ve transferi düşünülen isimlerin izlenmesinde (Scouting) faydalanmayı planlıyor.

LEVENT TÜZEMEN diyor ki
Birleşmek başlangıçtır, birliği sürdürmek gelişmedir, birlikte çalışmak başarıdır.. Fatih Terim'in son iki şampiyonlukta yanında olan eski ekibini yeniden biraraya getirmesi Florya'da kaybolan G.Saraylılık ruhunu ve aidiyetini canlandıracaktır. Hasan Şaş, Ümit Davala ile Taffarel oyuncu ve teknik adam olarak G.Saray'da yaşanan efsane başarıların hafıza kartıdır. Bu üçlünün marka değerlerinin yüksek oluşu yerli ve yabancı oyuncularla güçlü bir iletişim kurmalarını sağlayacaktır. Fotoğraf bize Terim'in Galatasaray'da "Aile" anlayışını kurduğunu gösteriyor.

BİZE ULAŞIN