Korksaydım gelmezdim

Beşiktaş’ın yeni transferi Vida rakip forvetlere meydan okudu: "Ben buraya oynamak için geldim. Taraftarım ve hocam için ne gerekiyorsa yapacağım. 6 puanlık fark önemli ancak kapatıp şampiyon olacağız"

Korksaydım gelmezdim

Beşiktaş'ın Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Vida, defans hattında ciddi bir rekabet yaşanacağını belirtirken, "Bu transferin yazın olmasını tercih ederdim. Korktuğum, çekindiğim hiçbir santrfor yok. Çekinsem zaten burada olmazdım. Beşiktaş'a oynamak için geldim. Taraftarım ve hocam için ne gerekiyorsa, yapacağım. Her şeyimi Beşiktaş için vereceğim" dedi.

GÜNEŞ ÇOK BİLGİLİ, DOLU BİR HOCA
Son dönemde cazip teklifler aldığını dile getiren Vida, şöyle devam etti: "Ancak 5 ay önceden Beşiktaş'la anlaşmıştım. Ben sözümde duran bir insanım. Ailemden öyle gördüm. Mitrovic, Mrmic ve Bilic'le görüştüm. Hepsi de büyük bir kulübe gittiğimi söylediler. Türkiye'nin dünya üçüncülüğünden dolayı Şenol Güneş'in adını biliyordum. Buraya geldiğimde iki gün benimle konuştu. Çok bilgili, dolu ve ne yaptığını biliyor. Başkan Fikret Orman'ın da vizyonu var. Ben kendisini uzman olarak görüyorum."

MANDZUKİC ÇOK ZOR
Babasının Hırvatistan 1. Ligi'nde oynayan eski bir forvet olduğunu belirten Vida, "Onun genlerini aldım, o yüzden defansta görev yapmama rağmen gol atıyorum. Mandzukic ile Beşiktaş hakkında konuştum. Buraya gelmesini çok istiyorum ancak şu anda çok zor" ifadelerini kullandı.

LEGOLAS BENZETMESİ
Basın toplantısında, Vida'ya Yüzüklerin Efendisi filminin elf kahramanı Legolas'a benzediği söylendi… Hırvat yıldız, buna gülerek karşılık verdi.

BİZE ULAŞIN