‘Daha kuvvetli bir G.Saray göreceğiz’

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu’nun olağanüstü toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. İşte cevaplar:

‘Daha kuvvetli bir G.Saray göreceğiz’
* Galatasaray'ın başarılarla dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum. Galatasaray'da seçim periyodu bayram havasındadır, festivaldir. Galatasaray'ın en yüksek organı olan genel kurul bir araya gelir. Seçim de buna bir tat katar. Bütün Galatasaray Genel Kurul Üyeleri'ni seçime gelmeye davet ediyorum.
* Galatasaray'ın yelpazesi ve insan kaynağı çok geniş. Güzel bir seçim olacağını ümit ediyorum. Galatasaray için en faydalı yönetimin seçileceğinden şüphem yok.
* İyi bir kamp süreci geçireceğiz. Bir hazırlık maçımız var. Futbolculara ve teknik heyete iyi bir kamp dönemi diliyorum. İnşallah ikinci yarıda daha kuvvetli bir Galatasaray göreceğiz.
* Transfer ve takımdaki kontenjan sayısı teknik kadronun işi. Florya'da çalışmalar sürüyor. Gerekeni yapacaklardır.

ÖZBEK ELMAS'A SARILDI!
Galatasaray Kulübü üyeliğinde 25 yılı dolduran 166 kişi dün resmen Divan Kurulu üyesi oldu. Bu isimlerden en dikkat çekeni başkan Dursun Özbek'e muhalif olan ve sosyal medyada taraftarın başkan adayı olmasını istediği Burak Elmas'tı. Elmas'a Divan Kurulu beratını Özbek verirken, sahnede birbirlerine sarılan ikili samimi görüntüler sergiledi.
BİZE ULAŞIN