Enver Cenk Şahin kimdir? Tuğba Yurt bombası!

Tuğba Yurt ile yaşadığı ilişkiyi sosyal medya hesaplarından açıklayan Enver Cenk Şahin'in ismi şu sıralar sıkça araştırılıyor. 24 yaşındaki genç oyuncu daha önce Türkiye U-21 forması da giydi. Enver Cenk Şahin kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde...

Enver Cenk Şahin kimdir? Tuğba Yurt bombası!

Enver Cenk Şahin kimdir? sorusu genç oyuncunun Tuğba Yurt ile olan ilişkisini açıklamasından sonra oldukça merak ediliyor. Enver Cenk Şahin; 22 Eylül 1994 yılında Zonguldak ilinde doğdu. Futbol hayatına Fenerspor altyapısında başlayan Enver Cenk Şahin daha sonra Büyükşehir Belediyespor U-21 takımına transfer oldu. Başakşehir'de yakaladığı çıkışla adından söz ettiren Enver Cenk Şahin, Almanya'nın FC St. Pauli takımına kiralandı, orada sergilediği performans sonucunda St. Pauli, Enver Cenk Şahin'in bonservisini aldı.

Tuğba Yurt, özel hayatındaki 'gizlilik' kuralını bozdu. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; bir süredir Almanya'nın FC St. Pauli takımında top koşturan Enver Cenk Şahin ile birlikte olan 30 yaşındaki popçu, genç futbolcuyla aşkını önceki gün duyurdu.

Kendisinden 7 yaş küçük Cenk Şahin'le mutluluk pozunu instagram hesabından paylaşan Tuğba Yurt, yayınladığı romantik kareye, "İyi ki geldin" notunu düştü.

Belçika doğumlu olan Tuğba Yurt, futbolcu sevgilisi için bir süredir sık sık soluğu Almanya'da alıyor.

BİZE ULAŞIN