Evra vetosu!

Bir taraftara tekme attığı için 6 ay futboldan men cezası alan ve Marsilya’nın da bu davranışı sonrası gönderdiği Patrice Evra, Galatasaray için de yeterli bulunmadı. Fransız yıldız, uzun zamandır tek başına idman yapıyordu

Evra vetosu!
Galatasaray sol bek arayışlarına devam ediyor… İsmi 15 gündür Galatasaray ile anılan Patrice Evra için teknik direktör Fatih Terim'in olumsuz görüş belirttiği öğrenildi. Fransız oyuncu, transfere prensip olarak sıcak bakmasına rağmen G.Saray teknik heyeti olumlu rapor vermedi. Fatih Terim'in, 2 aydır yalnızca bireysel idmanlar yapan tecrübeli oyuncuyu yeterli görmediği kaydedildi. Yönetim de Marsilya taraftarına attığı tekme sonrası kovulan Evra'ya taraftarın sıcak bakmayacağını düşünerek transferde çekimserdi.

ASAMOAH TEKLİFİ 1.5 MİLYON EURO
G.Saray, Asamoah için ise Juventus'a teklifini iletti: 1.5 milyon Euro... Ancak İtalyan ekibi sözleşmesi sezon sonunda bitecek olsa da Ganalı oyuncuyu bırakmak istemiyor. Bunun nedeni de Atalanta'nın siyah-beyazlılardan kiraladığı İtalyan milli sol bek Spinazzola'yı tıpkı Ağustos ayında olduğu gibi sezon sonundan önce göndermeye yanaşmaması.

TRANSFER İMASİ
Evra sosyal medya üzerinden yeni takımının yakında belli olacağını ima ederek, İnstagram'da hikaye bölümüne koyduğu videoda ayakkabılarının renginin değişeceğini söyledi.

POZİSYONA GÖRE HOCA
Levent Şahin, Taffarel, Hasan Şaş, Ümit Davala'dan sonra Elmander, Hamit Altıntop, Necati Ateş ve Gökhan Zan gibi eski futbolcuların da Fatih Terim'in ekibine katılması bekleniyor. Elmander'in; Gomis ve Eren başta olmak üzere idmanlarda hücum oyuncularını özel çalıştıracağı, Gökhan Zan'ın da deneyimlerini Serdar Aziz ve Ahmet Çalık'la paylaşacağı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN