Abdullah Avcı: Başakşehir’in kapısı Arda’ya sonuna kadar açık

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Barcelona'dan kiralanması gündemde olan Arda Turan için önemli açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı: Başakşehir’in kapısı Arda’ya sonuna kadar açık

Arda Turan'ın Başakşehir'e transferiyle ilgili yorumda bulunan Teknik Direktör Abdullah Avcı, "Bu kulübün kapısı Arda'ya sonuna kadar açık. Arda bu takıma büyük katkı sağlar" dedi.

"BU KULÜBÜN KAPISI ARDA'YA SONUNA KADAR AÇIK"

Son dönemde Arda Turan'ın Başakşehir'e transfer olacağı iddialarıyla ilgili Abdullah Avcı, "Arda, benim 2 oğlum ve eşimle de çok samimi. Geçen şubat ayında da oradaydılar, maç seyretmeye gitmişlerdi ve ona da uğradılar. Ailenin büyük oğlu gibidir. Arda'yla herkes çalışmak ister. Burada Emre abisi var, ben varım, Göksel başkan var. Arda Turan kariyer planlamasını nasıl yapacak, nasıl bir karar verecek, bunu yakın bir zaman gösterecek. Yılbaşından önce ben kendisiyle konuştum. Daha öncelerin de hep fikir alışverişi yaptık. Atletico, Barcelona, Milli Takım süreçlerinde hep görüştük. Bizimle ilgili karar verirse biz ona yardımcı oluruz. Onunla herkes çalışmak ister. Yılbaşından önce konuştuğumuzda, tıkandığın her noktada paylaşımlarda bulunuruz ama senin de burada bir kapın olduğunu bil dedim kendisine. Her zaman konuştuğum birisi, değerli bir insan. Oyuncu yapısı açısından da eğer bu transfer olursa bize çok önemli katkı sağlar" diyerek Arda Turan'ın transfer olması durumunda çok önemli bir kazanç olacağını ifade etti.

BİZE ULAŞIN