Göksel Gümüşdağ açıkladı: "Arda Turan, dünya yıldızı olmaya geliyor"

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan transferi hakkında ilk defa konuştu. Haberde okuyacağınız sözlere bakınca Arda'nın Başakşehir'e transferi 'bitti' denebilir. İşte detaylar...

Göksel Gümüşdağ açıkladı: Arda Turan, dünya yıldızı olmaya geliyor

Arda Turan adım adım Medipol Başakşehir'e geliyor... Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve iki yönetici, Arda Turan transferini bitirmek için dün Barselona'ya gitmişti. Kentte, Barcelona yetkilileri ile görüşen yöneticiler pazarlıkları sürdürürken Göksel Gümüşdağ da Arda Turan'la bir araya geldi.

Milli yıldız ile baş başa bir görüşme gerçekleştiren Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, konu ile ilgili olarak Hürriyet'e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

YENİDEN DÜNYA YILDIZI OLMAYA GELİYOR

"Bütün amacımız Arda Turan'ın o güzel futbolunu yeniden ortaya koyabilmesi ve yeniden milli takıma yükselebilmesi. Arda, bizim çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz bir oyuncu. Onun yeniden futbol dünyasının yıldızı olmasını yürekten istiyoruz. Bizim onu istediğimiz kadar, onun da bizi istemesi önemliydi. Bundan dolayı Arda ile konuşmaya karar verdik ve kendisiyle son derece yararlı bir görüşme yaptık. Arda, yeniden dünya yıldızı olmaya geliyor."

BİZE ULAŞIN