Kulübeyi hiç sevmem!

Kulübeyi hiç sevmem!
Belek'te kamp çalışmalarına devam eden Fenerbahçe'de dün basının karşısına çıkma sırası Martin Skrtel'deydi. Hazırlık sürecini değerlendiren Slovak futbolcu, antrenmanların sert geçtiğini belirterek, "İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz. Nisan ve mayıs ayını düşünmüyoruz. Maç maç değerlendiriyoruz. Son haftalarda yakaladığımız başarıyı ikinci yarıda da sürdüreceğimize inanıyorum" diye konuştu. Forma giymediği zamanlarda kendisini hazır tuttuğunu anlatan Skrtel, "Rahat değildim. Kulübede olmayı hiç kimse istemez. G.Saray derbisinde yedek kalmak üzücüydü. Ama o kararı kabul etmek mecburiyetindeyim. Kulübede olduğumuzda da hocanın kararını kabul edip bir sonraki şansa kadar kendimizi hazır tutmalıyız" dedi.
Herkesin tercihinin aynı partner ile forma giymek olduğunu belirten Skrtel, "Özellikle stoperler için durum böyle. Partnerinizle özel bir anlaşmaya ihtiyaç duyarsınız. Ama ceza ve sakatlık var. Sahaya çıktığımızda kiminle oynarsak oynayalım elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

CENK TOSUN DÜNYANIN EN İYİSİNE GİTTİ
Cenk Tosun'un, Türkiye'den rekor transfer bedeliyle İngiltere'ye gitmesi konusunda da değerlendirme yapan Skrtel, "Cenk'in, İngiltere'de iyi işler yapabileceğini düşünüyorum. Dünyanın en iyi ligine gitti" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN