Şampiyonluk için kadromuz yeter!

Şampiyonluk için kadromuz yeter!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, beIN SPORTS'a verdiği röportajda transferin çok zor olduğunu bildirdi. Kocaman'ın satır başları şöyle: "Bütün takımlarımız mali anlamda feci durumda. Bizim de mali anlamda sıkıntılarımız var. Bu bir gerçek... Ara transfer zaten zor. Şu andaki kadromuz şampiyonluk için yeterli... Bu benim görüşüm. Bu grup bunu başarabilecek seviyede. Şu anda listeye yazacağımız 14 tane yabancı oyuncumuz var. Eljif de Van Persie'nin yerine bu listede yer alacak. Yerli transferi de kolay değil. Bir taraftan da bir oyuncuyu listeden çıkarmanız lazım. Bu da işin sıkıntı yaratabilecek başka bir tarafı...
Yabanc ı sayısı birden 14 oldu! Ne oldu da bu karar verildi? Bu kararı alan kişinin o an aklına ne geldi? Nasıl bir gerekçelendirme oldu? Buralarda ne gördü de birden 14'e çıktı! Yani bu kararı veren kişi bunu biliyor mu, bilmiyor mu hiçbir fikrim yok.
Bu sezon şampiyonluk için 70 ile 75 arası puan toplamak yeterli olacak gibi görünüyor. Biz şu anda 33 puandayız. 40 puan alırsak 73 puan eder. Zorlu deplasman maçlarında avantajı rakiplere vermemeliyiz."
BİZE ULAŞIN