Güle oynaya imzaladı!

Fatih Terim ile 2011-2013 arasında birlikte çalışan Ünal Aysal “Aramızda hiçbir sürtüşme yoktu. Kendisini biz göndermedik o Milli Takımı seçti” dedi

Güle oynaya imzaladı!
Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, 2013 yılındaki Fatih Terim'le ilgili olaylı ayrılık sürecini anlatırken çarpıcı açıklamalar yaptı. TRT Spor'a konuşan Aysal'ın satır başları şöyle: "Fatih Terim'in yeniden Galatasaray'a gelmesi hayırlı olsun. Yeni hocamızın da hedefi şampiyonluk olacaktır. Medya üzerinde ciddi bir dostluğu var. Tudor'a göre daha çok medya desteği alacaktır. Artılar getireceğini söyledim. Ancak eksileri de var. Her ağacın kurdu kendi içindedir. Bir insan yüzde 100 mükemmel olamaz. Aramızda hiçbir sürtüşme, saygısızlık yoktu. Buradan ilk kez açıklıyorum; 2013 Ağustos ayında Bodrum'a giderken Florya'ya uğradım. Hocanın milli takıma gideceği yönünde duyumlar vardı. 'Hocam böyle şeyler var' dedim. Bana 'milli görev, çok ısrar ediyorlar, 4 maç için yardımcı olacağım ama Galatasaray'da kalacağım' dedi. Hocanın yanında Yıldırım Demirören'i aradım. 'Hocamıza 4 maç için izin vereceğiz' dedim. Demirören şaşırdı, 'Biz böyle anlaşmamıştık, ben başkasına bakayım' dedi ve telefonu kapattı. Bodrum'a gittim, akşam televizyonu bir açtım ki merasim vardı... Herkes kravatları takmış, güle oynaya imzalar atılıyor. Fatih hoca da orada, başrolde.. Dökümanlar nerede diye espriler falan yapılıyor. Kulüp başkanı olsanız, o akşam uykunuz kaçmaz mı? Bir daha da görüşmedik hocayla. Hocayı biz göndermedik, kendisi milli takımı seçti."

Aysal, Fatih Terim için "Artıları da var eksileri de.. Hiç kimse yüzde yüz mükemmel değildir" yorumunu yaptı.

FATİH TERİM'DEN AYSAL'A JET YANIT
Fatih Terim, Ünal Aysal'ın açıklamalarına gece yarısı Twitter'dan cevap verdi. "BaşkaGSyok" etiketiyle yanıt veren Terim şu ifadeleri kullandı: "Değerli Galatasaraylılar... Bir süredir içimizdeki ve dışımızdaki bazı aktörlerin vesile olduğu, gerçek dışı iddia, yorum, haber ve ithamları duyuyorum. Tüm enerjimi, hevesimi, heyecanımı, başarı isteğimi ve emeğimi; ikinci sezon hazırlıkları için zorlu bir yola çıktığımız için takımımıza ayırıyor, boşa zaman harcamak istemiyorum. Herkesin içi rahat olsun."
BİZE ULAŞIN