İmparator usülü

Galatasaray’da futbolun tek patronu, her alandaki farklılığını ortaya koyuyor

İmparator usülü
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in futbolun anahtarını teslim ettiği Fatih Terim kendi kurallarını bir bir uygulamaya başladı. İşte İmparator'un icraatları:
SEYAHATTE: Tudor döneminde deplasmanlarda eşofmanla yolculuk eden sarı kırmızılı futbolcular Antalya kampına ise jilet gibi geldi. 'Büyük takım olduğunuzu hatırlayın'' diyen Terim'in isteğiyle herkes takım elbiselerini giydi.
YEMEKTE: Terim'in dönüşüyle yemeklerdeki oturma düzeni de değişti. U şeklinde oluşturulan masalarda tüm takım birbirine yakın oturuyor, futbolcular ve teknik heyet birbirlerinin yüzüne bakarak yemeklerini yiyorlar.
İDMANDA: Yerli ve yabancı ayrımı yapmayan Terim'in direktifiyle idmanlarda ikili grup çalışmalarında yerli ve yabancı oyuncular birbirleriyle eşleşiyorlar.
FLORYA'DA: Fatih Terim Florya'da ilk iş olarak tesis girişinde asılı duran, yıllar geçtikçe rengi solan UEFA Kupası fotoğrafına el attı. Terim, Süleyman Rodop'un 17 Mayıs 2000'de Parken Stadı'nda çekip ölümsüzleştirdiği zafer fotoğrafının yenilenmesi için talimat verdi.

STOKE, NDİAYE'NİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR
Sezon başında Osmanlıspor'dan transfer olan Badou Ndiaye, Stoke City'nin transfer listesinde... Sky Sport, sezon başında da Senegalli milli oyuncu ile ilgilenen İngiliz ekibinin Galatasaray'ın kapısını resmi teklifle çalmaya hazırlandığını duyurdu. Sarı-kırmızılıların, 18 milyon Euro'luk bir teklif sunacağı belirtilen Stoke'a nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

TURKCELL İLE İMZA TÖRENİ CUMA GÜNÜ
Galatasaray, Turkcell ile iş birliği anlaşması imzalanacağını duyurdu. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, gerçekleştirilecek iş birliği anlaşması nedeniyle 12 Ocak Cuma günü Türk Telekom Stadı'nda bir imza töreni yapılacağı aktarıldı. İmza törenine, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu da katılacak.
BİZE ULAŞIN