Lukaku'ya vudu büyüsü mü yapıldı?

Manchester United'ın forvet oyuncusu Romelu Lukaku hakkında konuşan Everton patronu Farhad Moshiri, oyuncunun Kırmızı Şeytanlara giderken vudu mesajından etkilendiğini söyledi.

Lukaku'ya vudu büyüsü mü yapıldı?

Belçikalı yıldız forvet Romelu Lukaku, yaz transfer döneminin sonlarına girilirken adı Chelsea ile anılmasına karşın Manchester United'ın yolunu tutmuştu. Everton'ın büyük hissedarı Farhad Moshiri, çalkantılı transfer sürecinde yaşananları anlattı.

ANNESİNDEN GELEN MESAJ HER ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ

Lukaku'nun öncelikli tercihinin Chelsea olduğunu söyleyen Moshiri, buna karşın Belçikalı golcüyle sözleşme yenilemeye çok yaklaştıklarını dile getirdi. Lukaku'ya Chelsea'den çok daha iyi bir kontrat önerdiklerini vurgulayan Moshiri; "Anlaşma yüzde 99.9 sağlanmıştı. Ancak California'da Paul Pogba ile tatil yapması ve annesinden gelen bir mesaj her şeyi değiştirdi" dedi.

VUDU MESAJI GÖRMÜŞ!

Lukaku'nun son anda United'ı tercih etmesinde Paul Pogba kadar, batıl inançlarının da etkili olduğunu öne süren Moshiri; "Afrika'da hacca giden annesi, oğluna bir çeşit 'vudu mesajı' gördüğünü söyledi. Bunun üzerinde Romelu, bizimle yeni anlaşma imzalamak için oturduğu masadan kalktı" diye konuştu.

(beIN SPORTS)

BİZE ULAŞIN