Fenerbahçe kamp günlüğü

Fenerbahçe kamp günlüğü
Janssen'in psikoloğu Aykut Kocaman oldu
Fenerbahçe'de kampta morali en kötü isim Vincent Janssen... Bursaspor maçında parmağı ikinci kez ezilen ve sakatlığı yüzünden takımla idmanlara çıkamayan Hollandalı golcü ile teknik direktör Aykut Kocaman bire bir görüştü ve "Zor bir sakatlık süreci geçiriyorsun. Ancak bu takımdaki rolünü etkilemeyecek. İyileştiğinde yine sahada olacaksın" diyerek oyuncusuna moral verdi.

Dinlenme dönemi başladı
Antaly a kampında dün itibariyle idman sayısı bire düştü. Sabah idmanları kaldırıldı ve dinlenme programına geçildi. Bu doğrultuda takıma bireysel programlar verildi. Oyuncular sabah bu programları uyguluyor, akşam ise saha yerleşimi konusunda taktik çalışmalar gerçekleştiriyor.

Fernandao ilk 11 için gemileri yaktı
Sakat Janssen'in Göztepe maçında sahada olma ihtimali hayli az gösterilirken, bu durum diğer iki golcü Fernandao ile Soldado arasındaki rekabeti artırdı! Janssen'in yokluğunda herkes Soldado'nun Göztepe maçında oynamasını beklerken, performans olarak ön plana çıkan Fernandao'nun İspanyol futbolcuya, "Boşuna uğraşma bu maçta ben oynayacağım" esprisini yaptığı belirtiliyor.
BİZE ULAŞIN