Abdullah Avcı açıkladı: Arda Turan transferi bugün biter

Medipol Başakşehir'de teknik direktör Abdullah Avcı, Arda Turan transferi ile ilgili konuştu. Avcı, transferin bugün sonuçlanacağını duyurdu.

Abdullah Avcı açıkladı: Arda Turan transferi bugün biter

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Arda Turan transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bugün bitmesi beklenen transferle ilgili konuşan Avcı, "Arda Turan transferinin olma ihtimalini %50'nin üzerinde görüyorum. Sonunda Barcelona'nın ürünü ve mali boyutları var. İşin ekonomik boyutu var. Arda'nın kazandığı para var. Bu nasıl gerçekleşecek, sağlıklı olarak götürüyorlar. Bugün olumlu, olumsuz bir sonuç çıkar ama olumlu çıkacak gibi görünüyor. Olumlu kararın çıkmasını bekliyoruz." dedi.

ARDA SEVİMLİ, ESPRİLİ BİRİ

Avcı, "50 senede çıkaramadığımız insanlar, bu değerlere olumsuz yaklaşmamak lazım. Birbirimize nasıl katkı sağlarız buna bakmalıyız." derken şöyle konuştu: "Arda da esprili sevimli biri. O bize yardımcı olacak biz ona. Biz ona bir adım atacağız o da bize. Biz hep iletişim halindeyiz. Arda'yı isteyen 12-13 takım var. Tekliflerin diğer ülkelerden olduğunu biliyorum. Rekabet yoktur. Arda'nın burayı tercih etmesinin sebebi aile ortamı ve iletişimin güçlü olduğu insanlar var. Duygular var. Sana nerede değer verilecek ona da bakılıyor" (CNN Türk)

BİZE ULAŞIN