Teknik heyet formda!

Teknik heyet formda!
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray, dün tek idman yaptı. Çalışmanın ana bölümünde sınırlı alanda taktik ağırlıklı çift kale maç gerçekleştirildi. Antrenmanın ardından kampı takip eden medya mensupları ile teknik heyet karşılaştı. Sarı-kırmızılı teknik heyetin 14-5 kazandığı mücadelede Fatih Terim 3 gol kaydetti. G.Saray, bugün 17.00'de Hagi'nin takımı Viitorul Constanta ile hazırlık maçında karşılaşacak.

FLORYA'YA GÜZELAYDIN
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TFF eski yöneticilerinden ve Milli Takımlar Sorumlusu Serdar Güzelaydın'ı Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyeliğine getirdi. Özbek ve Güzelaydın'ın bu konuyu uzun süredir konuştuğu ve Mayıs 2018 için prensipte anlaştıkları ancak gerek erken seçim gerekse teknik adam değişikliği sebebiyle bu sürecin öne alındığı öğrenildi. Başkan Özbek'in geçmişte olduğu gibi Florya'yı yine kendisine bağlayacağı ve Güzelaydın ile bundan sonra iletişim halinde olacağı bildirildi. Güzelaydın, yönetim ile Florya arasındaki koordinasyonu sağlayacak. Güzelaydın'ın, yeni görevi nedeniyle bir ücret almayacağı öğrenildi.

?TERİM'LE SOHBET
Serdar Güzelaydın ile birlikte Antalya kampına giden başkan Dursun Özbek, teknik direktör Fatih Terim'le bir süre sohbet etti.
BİZE ULAŞIN