Elde var Slimani!

Welbeck için olumsuz yanıt alan Beşiktaş, Cezayirli yıldıza yoğunlaştı. Kadrosunda 6 forvet olan Leicester City’nin İslam Slimani’yi gözden çıkarması, siyah-beyazlıları bu transfer için umutlandırdı. İngiltere’de bulunan Başkan Orman, hem oyuncu hem de kulübüyle pazarlıkları sürdürüyor

Elde var Slimani!
Cenk Tosun'un gidişi sonrası, kaliteli ve tecrübeli forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in kadrosunda en çok görmek istediği isim olan Danny Welbeck'ten olumsuz yanıt geldi… Siyah-beyazlılar, İngiliz milli oyuncu için Arsenal'e satın alma opsiyonlu kiralama teklifi sundu. Ancak Ada ekibi, Alexis Sanchez'in Manchester United ya da Chelsea'ye gitme ihtimali nedeniyle bu teklifi geri çevirdi… Daha önce Olivier Giroud girişimleri de sonuçsuz kalan Beşiktaş, sadece İslam Slimani'ye yoğunlaşma kararı aldı.

İSİMLERİ GİZLENEN İKİ GOLCÜ...
Kadrosunda 6 forvet olması Leicester City'nin, İslam Slimani'yi gönderme ihtimalini yükseltirken, İngiltere'de bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın hem oyuncu hem de kulübüyle görüşmelerde bulunduğu öğrenildi. Fikret Orman'ın, Slimani'nin yanı sıra siyah-beyazlı kulüp tarafından ismi gizli tutulan iki golcü için de nabız yokladığı gelen bilgiler arasında.
BİZE ULAŞIN